Artcheron'a Hoşgeldin

Tıkla

Hizmetlerimiz için

Aşağıdaki düğmeye tıklayın

Tıkla

Grafik Tasarım

Tıkla

Logo Tasarım

Tıkla

Web Tasarım

Tıkla
ArtCheron

LOGO TASARIM

İşletme ya da Markanızı temsil eden Logolar, insanların akıllarına kazınmadaki oynadığı büyük rolü ile, pazarlama stratejilerinizin vazgeçilmez öğesidir. Logolar, ürün ve hizmetlerinizin varlığını devam ettiren, onları hedef veya mevcut pazar içerisinde daha hatırlanır kılan unsurların en önünde geliyor. Akıllıca tasarlanmış bir logo, şirketlerin tüm pazarlama stratejilerinin önemli bir parçasıdır.

Logo Nedir ?

Logo, belirli bir yazı veya yazı tipinde ayarlanmış ve bir şirketi, ürünü, kuruluşu, ajansı veya hizmeti temsil etmek için farklı renkler, şekiller ve tasarımlarla benzersiz bir şekilde düzenlenmiş, çizilmiş veya grafiksel olarak tasarlanmış bir semboldür. Bununla birlikte, bir logo sadece bir grafik sembolünden daha fazlasıdır. Logo, bir marka kimliği görüntüsü veya bir şirket yada Ürünün etiketidir.Logo, şirketlere görsel bir görüntü sağlayan ve tüketiciler tarafından tanınmayı teşvik eden somut bir kavramdır.

Pek çok şirket için ürün, hizmet, ajanslar bir logo tanınabilirliği çok önemli bir unsur haline gelmiştir. Bir logo, müşterilerin şirketi veya ürünü hatırlamasına yardımcı olur. Doğru logo, tüketicilerin aşina olduğu tutarlı bir görüntü olduğu ve markanın veya Ürünün ne olduğu konusunda tüketicilere ve tedarikçilere açıklık sağladığı için en güçlü pazarlama araçlarından biri olabilir. İyi logoların ortak yanları, diğer logolardan kolayca ayırt edilebilen,benzersiz tipografi veya ayırt edici renklendirme nedeniyle kolayca tanınmalarıdır.

Ne yapmak İstersiniz ?

Çalışmalara Gözat

Bizimle İletişim Kur

Ekibimiz

0
Kurumsal Kimlik
0
Tasarm
0
Müşteri

Müşterilerimiz Ne Diyor

Güzel çalışmaları ile firmamıza renk kattığı için kendisine çok müteşekkiriz.

Neslihan Yetiş
Akmira Halı

Bize tasarladığı grafik çalışmalar  ve viral reklamları ile bir çok müşteri ile tanışma fırsatı yakaladık

Mehmet Demirci
Massan Asansör

İşletmem Adapazarın'da olmasına rağmen doğru tasarımı Malatya'da buldum.

Mustafa Karcı
Karcı Otomotiv

Logo tasarım blog yazısı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

See all our news